Kullanım Koşulları

dnzhoca.com ziyaretçilerine Fen Bilimleri ve Bilim ile ilgili içerikler sunan e.günlük (blog), sosyal network (ağ) servisidir.

Kullanıcı dnzhoca.com’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini beyan etmiş olur. dnzhoca.com önceden haber vermeden kullanım koşullarını güncelleyebilir. Kullanım koşullarının güncel versiyonuna ulaşmanız için gereken bağlantı her zaman için ana sayfada yer almaktadır.

dnzhoca.com’un fikir, uygulama, içerik, altyapı başta olmak üzere telif ve diğer her türlü hakları dnzhoca.com’a aittir. Kullanıcılar ve diğer üçüncü taraflar dnzhoca.com’da sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez. Kullanıcı dnzhoca.com’da yer alan içeriği ancak dnzhoca.com’dan yazılı izin alarak veya açıkça kaynak göstererek, üzerinde herhangi bir değişiklik ya da düzenleme yapmadan kullanabilir. İçerikten yararlanan kullanıcı, internet ve diğer dijital ortamlardaki kullanımlarda dnzhoca.com’a aktif bağlantı vereceğini kabul eder. Kullanıcı dnzhoca.com’da yer alan içeriği broşür, basılı materyal, CD, DVD, internet dahil olmak üzere herhangi bir ortamda ticari amaçla kullanamaz. dnzhoca.com tarafından üretilmeyen, başka kaynaklardan alınan içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

dnzhoca.com kullanıcılarına sunduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriği referans göstererek kullanmaktadır. Herhangi bir içerikte hak ihlali olması halinde dnzhoca.com’a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır.

dnzhoca.com yasalara ve genel ahlak kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Herhangi bir içerikte yasalara ya da ahlak kurallarına aykırılık olması halinde dnzhoca.com’a yapılacak taleplerde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır. Bununla birlikte dnzhoca.com’da yer alan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı ya da doğrudan uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan dnzhoca.com sorumlu tutulamaz.

dnzhoca.com ilginç materyallerin tanıtımını yapabilir. Ziyaretçileri bu materyallerin satışı için başka bir siteye yönlendirmez, onları teşvik etmez ve kar amacı gütmez. Tanıtımdaki amaç ziyaretçilerin yaratıcılığını gelişimine katkıda bulunarak; böyle bir materyalin olduğunu onlara haber vermektir. Bu ürün sitelerine bağlantı vererek kar amacı gütmez, bu ürünü almak için ziyaretçiyi teşvik etmez.

dnzhoca.com sanatçıların ilginç çalışmalarını ziyaretçilerin ufkunu açması açısından tanıtan bir haber sitesidir. Sanatçıların ürünlerini almak için teşvikte bulunmaz, satış için bağlantı vererek kar sağlama amacı gütmez.

Ziyaretçiler  dnzhoca.com üzerinde içerik oluşturamaz. İçerik oluşturma dnzhoca.com sitesi ekibi tarafından gerçekleştirilir.

dnzhoca.com kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Kullanıcı dnzhoca.com’a ve ona bağlı Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal medya platformlarındaki sayfalarına gönderdiği yorumlardan, eklediği içerikten ve diğer her türlü davranışından sorumludur. Kullanıcı burada yer verilen kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve ahlak kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. dnzhoca.com uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

dnzhoca.com kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgiler sistemin geliştirilmesi için istatistiki veri olarak kullanılmaktadır. Kullanıcının haberi olmadan kendisi hakkında kişisel bilgi toplanmamaktadır ve bilgiler herhangi bir kurum, kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

dnzhoca.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir websitesinin bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdir.

dnzhoca.com sayfalarında diğer sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir siteye bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere dnzhoca.com’un faaliyet gösterdiği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Bu sözleşme önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, dnzhoca.com’u her ziyaret edişinizde Kullanım Koşullarını yeniden gözden geçirmenizi öneririz. Bu belge en son 27/02/2020 tarihinde güncellenmiştir.

× Online Özel Ders için Görüş